Термоеластопласт
ТЭП-підошва є інтегральною структурою: зовнішні шари підошви монолітні, а внутрішні, в об'ємі виробу, - пористі. ТЕП поєднуює в собі еластичні властивості каучуку (здатність до високо еластичних деформацій та високої морозостійкості) і термопластичні властивості термопластів (висока плинність в розплавленому стані і здатність перероблятися литним способом).
Гнучкість
Підошва з матеріалу ТЕП добре згинається і легко приймає первісну форму, не сковує природних рухів ступні і забезпечує комфортне пересування по будь-якій поверхні.
Стійкість до ковзання
ТЕП-підошви володіють високим коефіцієнтом тертя по асфальту, мокрих дорогах і снігу, що знижує ризик отримати травму, в тому числі і в зимовий час. Міцне зчеплення з поверхнею надає безпеку навіть при сильній ожеледі.
Зносостійкість
Термопластик має високу зносостійкість, тому взуття на такий підошві здатне прослужити кілька сезонів навіть при активних навантаженнях. Така підошва стійка до різних хімікатів (це важливо, особливо в зимовий період, коли дороги і пішохідні тротуари обробляються різними реагентами).
Хороша теплоізоляція
ТЕП-підошва відрізняється високою морозостійкістю (-45°С) (не розшаровується і не тріскається), і жаростійкістю (+50°С.). У складі морозостійких підошов з термоеластопласту домінує стірольний каучук, що збільшує міцність і стійкість до низьких температур. Завдяки додаванню мінеральних наповнювачів і стабілізаторів основа зберігає хорошу еластичність навіть при сильному морозі. Цей матеріал добре зберігає тепло, тому ноги не замерзнуть і не промокнуть.
Екологічність
Підошва з термоеластопласту може бути перероблена, що сприяє значній економії ресурсів, і що важливо - не забруднює навколишнє середовище.
Легкість
За рахунок того, що внутрішні шари в ТЕП-підошві є пористими, загальна вага взуття знижується, а ноги менше втомлюються під час ходьби.